DANE POSIADACZY KART PEKA BYŁY DOSTĘPNE NA STRONIE ZTM

Wydarzenia

Dane tysięcy posiadaczy poznańskiej karty PEKA były dostępne online i każdy mógł je pobrać. Jak   informuje portal Niebezpiecznik – posługując się tylko i wyłącznie przeglądarką internetową ze stron ZTM-u można było pobrać dokumenty z danymi osobowymi i zdjęciami. Według Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu problem pojawił się wraz ze styczniową aktualizacją systemu.

SIERPIEŃ W POZNANIU (12.08- 14.08)

Wydarzenia

Przed nami kolejny weekend sierpnia. Warto go dobrze wykorzystać! Tradycyjnie podpowiadamy, co warto zobaczyć i gdzie pójść. Zachęcamy do lektury!

ŁEJERY - SZKOŁA EKSPERYMENTALNA LUB ZARZĄD FUNDACJI. SZEFOWA RADY RODZICÓW: WIERZĘ, ŻE SIĘ POROZUMIEMY

Wydarzenia

Sytuacja w szkole Łejery wzbudzała w ostatnim czasie spore emocje. We wtorek Rada Miasta podjęła decyzję: szkoła ma rok czasu na zdobycie statusu szkoły eksperymentalnej. Jeśli się to nie uda, przejdzie w zarząd fundacji. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Annę Kossak, szefową Rady Rodziców w Łejerach.

E. TYLMAN I ADAM Z. OPUŚCILI KLUB 45 MIN. WCZEŚNIEJ NIŻ PODAWAŁA POLICJA? „WIDAĆ OSOBĘ, KTÓRA ICH OBSERWUJE”

Wydarzenia

„Fakty” TVN dotarły do nagrania monitoringu, z którego wynika, że Ewa Tylman i Adam Z. wyszli z klubu nie ok godziny 3.00, ale 45 minut wcześniej. Obserwował ich nieznany mężczyzna, który po chwili poszedł za Ewą i Adamem.

CO DALEJ Z TEMATEM POWSTANIA MUZEUM LOTNICTWA W POZNANIU?

Wydarzenia

Po tym jak Zjednoczona Lewica nie znalazła się w sejmie, słychać było powątpiewania dotyczące powstania Muzeum Lotnictwa w Poznaniu. Na szczęście okazuje się, że obawy były nieuzasadnione. Wątpliwości rozwiewają wielkopolscy politycy: Marek Niedbała (ZL) i Tadeusz Dziuba (PiS).

<