W SOBOTĘ II PIKNIK PRZYRODNICZY W STARYM ZOO
Gry planszowe, zagadki przyrodnicze, kącik artystyczny czy spotkania ze zwierzętami – to wszystko będzie czekać na odwiedzających w sobotę Stare ZOO w Poznaniu. O pikniku „Okaż kulturę, chroń naturę” opowiadali nasi goście podczas audycji „Z dachu Poznania” w Good Time Radio.
- Czekać będzie na nas mnóstwo atrakcji. Piknik skierowany jest przede wszystkim do dzieciaków, dla rodzin dziećmi. Będziemy ich aktywizować na różne sposoby, poczynając od człowieka i poznając jego budowę, przez odlewanie tropów zwierząt po pokazy zwierząt żywych, które przygotuje ZOO – zapowiada Mateusz Zarębski
- Co godzinę czeka nas odsłona quizu przyrodniczego. Do wygrania będą atrakcyjne nagrody, chociażby gry planszowe i książki – dodają organizatorzy.
Piknik odbędzie się przy grocie na terenie Starego ZOO, w sobotę 27 sierpnia od 11.00 do 17.00. Organizatorem jest Fundacja Biblioteka Ekologiczna.
O wszystkich atrakcjach czekających pikniku ora o działalności fundacji dowiecie się słuchając naszej rozmowy. Link do niej poniżej.
https://www.mixcloud.com/ZdachuPoznania/monika-pluta-mateusz-zarębski-22082016-audycja-nr-8/
Przeczytaj poprzedni artykuł!
IV DNI TWIERDZY POZNAŃ - CO NAS CZEKA TEGO DNIA? JAKA JEST HISTORIA POZNAŃSKICH FORTYFIKACJI?
