SŁYNNE LINIE LOTNICZE SZUKAJĄ PRACOWNIKÓW W POZNANIU

Informacje

Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze na świecie, poszukują kandydatów do swojego międzynarodowego zespołu personelu pokładowego. W Poznaniu spotkanie odbędzie się 3 lutego. 

Linie lotnicze poszukują osób, które z pasją będą pracować na pokładach Emirates, oferując spersonalizowaną gościnność i zapewniając pasażerom niezapomniane przeżycia. Z uwagi na fakt, że bezpieczeństwo jest jednym z najwyższych priorytetów Emirates, idealny kandydat powinien dbać zarówno o obsługę, jak i o procedury bezpieczeństwa. Cała załoga Emirates ma szanse zdobyć światowej klasy doświadczenie w najnowocześniejszym obiekcie linii lotniczych w Dubaju.

DOSTAŁ MILION ZŁOTYCH OD PAŃSTWA. OSZUKAŁ?

Informacje

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Poznaniu ustalili mężczyznę, który wyłudził pieniądze z tzw. „tarczy antykryzysowej”. Łączna wartość strat na rzecz Skarbu Państwa została oszacowana na blisko milion złotych. Sprawca usłyszał w tej sprawie zarzuty, a w listopadzie ub. r. trafił do sądu akt oskarżenia.

NOWE POŁĄCZENIA KOLEJOWE W WIELKOPOLSCE

Informacje

Zwiększy się dostęp do kolei w Wielkopolsce – mieszkańcy Turku, Międzychodu, Czarnkowa, Gostynia, Śremu zyskają dogodny dostęp do kolei. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego pięć umów na projekty z Rządowego Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej Kolej Plus do 2029 r. Inwestycje szacowane są na ok. 2,2 mld zł.