MUZEA W POZNANIU. DO KTÓRYCH MOŻNA SIĘ WYBRAĆ ZA DARMO?

Kultura i styl

Niedawno informowaliśmy na naszym portalu o wyróżnieniu Poznania przez The Guardian jako jedno z dziesięciu najciekawszych miejsc na krótkie zimowe wczasy. Brytyjscy dziennikarze wspomnieli przede wszystkim o Starym Rynku i fantastycznych knajpkach w centrum miasta. Pominęli natomiast muzea, a i tymi stolica Wielkopolski może kusić, zwłaszcza, gdy można odwiedzić je za darmo.

CO DALEJ Z TEATREM STREFA CISZY? DOSTALI WYPOWIEDZENIE OD ZKZL

Kultura i styl

Teatr Strefa Ciszy musi opuścić swoją dotychczasową siedzibę przy ulicy Grunwaldzkiej 55. Dostał wypowiedzenie umowy, które opublikował na swoim Facebooku. Obiekt wraca pod kuratelę Uniwersytetu Medycznego, a Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych, zaproponował dla teatru dwa inne miejsca. Co z założeniami by teatr przeniósł się do budynku Kina Olimpia?

CZAS UPORZĄDKOWAĆ FACEBOOKA

Kultura i styl

Obecność w nowych mediach jest teraz koniecznością  - mówi nam Judyta Zajbert, specjalista ds. marketingu internetowego z firmy BlueSky System. A my w pełni zgadzając się z tą tezą zapraszamy do lektury artykułu o tym, jak korzystanie z Facebooka może być czymś więcej, niż tylko patrzeniem na zdjęcia naszych znajomych.