SOFTSWISS nagrodzony tytułem Pracodawcy Roku w konkursie SBC Awards 2024

Materiał partnera

SOFTSWISS, międzynarodowa firma technologiczna posiadająca biura w Warszawie i Poznaniu, zwyciężyła w kategorii Pracodawca Roku w prestiżowym dorocznym konkursie branży rozrywkowej SBC Awards 2024, który odbył się w Lizbonie. Ceremonia wręczenia nagród była zwieńczeniem serii wydarzeń SBC Summit i zgromadziła najlepszych przedstawicieli branży.

Powszechne błędy w segregacji śmieci i jak ich unikać

Materiał partnera

Segregacja odpadów stała się nieodłącznym elementem codziennego życia w naszym społeczeństwie. Pomimo rosnącej świadomości ekologicznej, wiele osób nadal popełnia podstawowe błędy podczas sortowania śmieci, co negatywnie wpływa na efektywność procesów recyklingu oraz stan środowiska naturalnego. Właściwa segregacja jest ważna dla ochrony zasobów naturalnych i redukcji ilości odpadów trafiających na składowiska.

CHARYTATYWNY PROJEKT DLA PRACOWNIKÓW

Materiał partnera

Międzynarodowa firma technologiczna SOFTSWISS, posiadająca biura w Warszawie i Poznaniu, przeszła do kolejnego etapu kampanii charytatywnej wspierającej dotknięte powodziami regiony Brazylii. Wcześniej, w maju tego roku, firma zapewniła już doraźną pomoc finansową w zakresie pilnych potrzeb, dotyczących chociażby dostawy wody, żywności i odzieży. SOFTSWISS rozpoczął również kampanię uświadamiającą, zachęcając społeczność iGamingową oraz media do przyłączenia się do inicjatywy charytatywnej. Firma ruszyła teraz z realizacją długoterminowych celów, aby pomóc pokrzywdzonym regionom.

Hackathon dla studentów z Poznania: zwycięzcom obiecano 10 000 złotych

Materiał partnera

23-24 maja w Poznaniu firma produktowo-technologiczna SOFTSWISS razem z poznańskim Smart City przeprowadzi hackathon dla studentów i młodych specjalistów z branży IT. Będzie to konkurs zespołowy, w którym uczestnicy będą myśleć kreatywnie tworząc edukacyjne rozwiązania dla miasta.