Pracownicy międzynarodowej firmy IT SOFTSWISS zapuścili wąsy i brody, aby zwiększać świadomość dot. męskiego zdrowia

Materiał partnera

Na przestrzeni listopada mężczyźni na całym świecie przyłączają się do akcji charytatywnej fundacji Movember. W kilkudziesięciu krajach, m.in. w Australii, Belgii, Kanadzie, Czechach, Hiszpanii, Singapurze, Szwajcarii, a w tym roku także w Polsce, reprezentowanej przez pracowników międzynarodowej firmy informatycznej SOFTSWISS, mężczyźni na miesiąc rezygnują z maszynek do golenia i zapuszczają wąsy oraz brody. W ten sposób zwracają uwagę na problem onkologii, jak również innych chorób mężczyzn.

Znasz składniki przyrody? – oto przykłady zawarte w naturze

Materiał partnera

Składniki przyrody są niezwykle różnorodne i stanowią fundament życia na Ziemi. W naturze można znaleźć wiele przykładów składników, które pełnią kluczowe funkcje w ekosystemach i wpływają na życie organizmów. Od pierwiastków chemicznych po minerały, rośliny i zwierzęta, składniki przyrody są nieodzownym elementem każdego ekosystemu.

Z Polski i całego świata: firma informatyczna z Poznania zebrała w Turcji ponad 1500 pracowników na Values Fest

Materiał partnera

Międzynarodowa firma informatyczna SOFTSWISS zorganizowała globalne spotkanie swoich pracowników, którzy mieszkają i pracują na całym świecie. Spotkanie odbyło się na tureckim wybrzeżu w pobliżu miejscowości Antalya. Około 1500 profesjonalistów z 40 krajów przyleciało nad morze na trzydniowy event Values Fest, który był poświęcony wartościom firmy. Dla pracowników zespołu IT jest to okazja do osobistego poznania się, komunikacji na tematy zawodowe, wymiany doświadczeń i spędzenia czasu w nieformalnej atmosferze z kolegami, którzy najczęściej widzą się tylko na ekranach monitorów podczas spotkań roboczych.

Hackathon dla studentów z Poznania: zwycięzcom obiecano 10 000 złotych

Materiał partnera

23-24 maja w Poznaniu firma produktowo-technologiczna SOFTSWISS razem z poznańskim Smart City przeprowadzi hackathon dla studentów i młodych specjalistów z branży IT. Będzie to konkurs zespołowy, w którym uczestnicy będą myśleć kreatywnie tworząc edukacyjne rozwiązania dla miasta.